FAQ

Często zadawane pytania

Staramy się możliwie oszczędzać czas Klienta , w związku z tym podzieliliśmy prace na kilka etapów, dzięki którym unikamy wielu nieporozumień.

Szczegółowy przebieg prac:
- ustalenie z Klientem jego potrzeb i wymagań
- projekt szablonu serwisu (tworzony do pełnej satysfakcji Klienta)
- projekt kompletu podstron serwisu (nieograniczona ilość poprawek)
- wdrożenie serwisu zgodnego z projektem
- testy i drobne poprawki
- określenie planów rozwoju na przyszłość

Nie ma jednoznacznej odpowiedzi. Jest to zależne od stopnia zaawansowania strony. W przypadku standardowych stron internetowych (3-10 podstron) wykonanie projektu zgodnie z zaleceniami Klienta trwa do 10 dni. Po konsultacjach z Klientem oraz wprowadzeniu poprawek, wdrożenie takiej strony internetowej nie powinny trwać dłużej niż 10dni.

Pracujemy do pełnej satysfakcji Klienta. Jeśli projekt nie będzie spełniał oczekiwań, zostanie poprawiony zgodnie z wytycznymi, bądź przygotowany od nowa. Zależy nam, aby nasi Klienci otrzymali produkt, który rzeczywiście ich zadowoli.

Projektujemy w zasadzie dla każdej branży. W swoim portfolio posiadamy zarówno strony gabinetów i klinik medycznych, poprzez strony kancelarii adwokackich, a skończywszy na serwisach producentów sprzętu elektronicznego. Przykłady naszych prac można obejrzeć w dziale Realizacje.

Oczywiście. Jeśli Klient posiada już domenę oraz hosting pod stronę internetową, pomożemy mu skonfigurować wszystkie usługi, tak aby działały prawidłowo.

Nie jest to żaden problem. Jeśli chodzi o domenę, pomagamy zarówno w zakupie jak i konfiguracji. Jeśli chodzi o serwer, dla naszych Klientów przygotowaliśmy specjalna ofertę dotyczącą hostingu na naszym serwerze. Jeśli Klient życzy sobie hosting na innej powierzchni dyskowej, również nie ma problemu – służymy pomocą w wynajmie i konfiguracji.

Oczywiście. Naszym głównym celem jest dostarczenie Klientowi kompletu usług dotyczących obecności Jego firmy w Internecie. Zapraszamy do zapoznania się z pełną lista realizowanych przez nas usług:
- strony internetowe
- CMS
- Blog
- Adwords
- Pozycjonowanie
- Social Media
- Administracja
- Prowadzenie bloga
- Hosting

Wszystkie wykorzystywane przez nas podczas realizacji projektu zdjęcia, pochodzą wyłącznie z legalnych źródeł. Na każde zdjęcie posiadamy odpowiednia licencję i/lub rachunek. Wybierając naszą ofertę Klient ma pewność, że grafika nie została po protu ściągnięta z Internetu.

Tak, oczywiście. Zdajemy sobie sprawę, jak ważne jest zachowanie spójności wizerunku marki. Z tego powodu służymy pomocą nawet w najbardziej skomplikowanych przedsięwzięciach.

Tak. Kod jest przejrzysty i nawet osoba o średniej wiedzy da sobie z nim radę.

Wykorzystywane technologie:
HTML/XHTML
CSS
PHP
SQL (MySQL, MS SQL Server)
JavaScript (w tym jQuery)
AJAX

Wykonujemy również systemy typu CMS, czyli strony pozwalające na pełne zarządzanie nimi przez Klienta. Po więcej szczegółów zapraszamy na podstronę dotyczącą systemów CMS.

Zajmujemy się również pozycjonowaniem i optymalizacją stron internetowych. Doradzimy i opracujemy pełną i co ważne efektywną strategię. Po wiecej szczegółow zapraszamy na podstronę dotyczącą usługi pozycjonowania.

To nieco mylące pytanie, jednak często pojawia się wśród Klientów. Dobrze wykonana strona wymaga znacznie mniej modyfikacji (optymalizacji) pod pozycjonowanie jej na konkretne słowa kluczowe.

Tak, oczywiście. Wykorzystujemy do tego celu darmowe statystyki Google Analytics. Istnieje również możliwość podłączenia innych statystyk. Zdajemy sobie sprawę, że analizowanie statystyk może być skomplikowane i czasochłonne. W związku z tym istnieje również możliwość zlecenia nam przygotowywania okresowych raportów, które w bardziej przystępnej formie, będą przesyłane do Klienta.

Modernizujemy również istniejące strony internetowe. Przeprowadzamy ich audyty i proponujemy zakres zmian.

Przede wszystkim cele jakie ma strona realizować. W dalszej kolejności zakres zakładek oraz treści (które potem zostaną sprawdzone i zoptymalizowane). Dużym wsparciem są również zdjęcia. Szczególnie w sytuacji chęci prezentacji fotografii specyficznych (np. konkretnych urządzeń).

Realizujemy zarówno drobne dodatkowe funkcjonalności do tradycyjnych stron internetowych, jak również w pełni dostosowane do potrzeb klienta aplikacje dedykowane. Po więcej szczegółów zapraszamy na podstronę dotyczącą tej usługi.

Oczywiście. Zdajemy sobie sprawę, że pierwszą potrzebą są wizytówki i inne wstępne materiały reklamowe. Projektujemy całą linię graficzną, dzięki czemu Klient ma pewność, że wszystko będzie spójne. Nie tylko opracowujemy wygląd materiałów, ale również możemy podjąć się ich druku. Oszczędza to Klientowi sporo czasu i energii.