Czasem wystarczy zadać jedno, właściwe pytanie...

Consulting internetowy

Kiedy potrzebujesz rady

Problem z działaniem, strategią, procesami?

Pomożemy. Nasi eksperci pracują w tej branży ponad 20 lat. Widzieliśmy wiele. Chętnie podzielimy sie wiedzą i doradzimy co należałoby zrobić w tej konkretnej sytuacji.

FAQ Cennik
Zalety i korzyści
  • 20 letnie doświadczenie
  • Przemyslane rozwiązania
  • Zrozumienie rynku
  • Spójność działań

FAQ

Większość pytań często się powtarza. Poniżej odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

Audyt dotyczący całej sytuacji serwisu i marki z nim powiązanej w Internecie. Nie tylko pod kątem pozycji w wyszukiwarce Google, ale również użyteczności, ścieżek i zachować Klientów, opinii i sposobów rozwiązywania problemów.
Audyt jest płatny, jednak jeśli w jego rezultacie dojdzie do podpisania umowy stałej współpracy, wówczas koszt odliczany jest od pierwszej faktury stałego działania.
Tematy związane z szeroko pojętą obecnością w Internecie. Od porad dotyczących optymalizacji strony, opracowania strategii, czy planów przyszłych wdrożeń.
W formie spotkania (w warunkach covid może to być utrudnione), telefonicznie, w formie video-konferencji lub mailowo.

Cennik usług consultingowych

Cennik usług consultingowych

Dwie możlwości

Oferujemy usługę doradztwa w zakresie obecności marek w Internecie. Możemy pomóc na dwa sposoby: wykonując audyt sytuacji serwisu oraz marki lub doradzając indywidualnie w rozliczeniu godzinowym. Co istone, w przypadku audytu, jeśli w jego rezultacie w ciagu najbliższych 6 miesiecy dojdzie do podpisania umowy na cykliczne usługi z zakresu zarządzania marką lub pozycjonowania, koszt audytu jest odliczany od kwoty pierwszej fakture za taką usługę. W rezultacie audyt sytuacji będzie bezpłatny.

Audyt serwisu

od 1999 PLN

jednorazowo
  • audyt strony
  • audyt marki

Wszystkie ceny są cenami netto w walucie PLN.

Indywidualna wycena
Działaj, nie odkładaj na później: startujmy