Bądź pierwszy w wynikach wyszukiwania.

Pozycjonowanie i optymalizacja

Postaw na wyniki

Pozycjonowanie przynoszące realny efekt

Nie pozycjonujemy wyłącznie dla umieszczenia strony Klienta wysoko w wynikach dla przypadkowej frazy. Pozycjonujemy tak, aby dzięki naszym zabiegom Klient był wysoko w rankingach na wiele fraz, które realnie zapewnią mu nowych Klientów i zapewnią stały zysk.

Jak pracujemy? FAQ Cennik
Zalety i korzyści
  • Indywidualna strategia
  • Przemyślane działania
  • Analiza wyników
  • Przejrzyste raporty
  • Długofalowe efekty
Proces oparty na latach doświadczenia

Tak tworzymy nasze strony

1
Ustalenie wymagań

Ustalenie z Klientem Jego potrzeb, wymagań i kryteriów sukcesu.

2
Określenie wstępnej strategii

Określenie wstępnej strategii działań.

3
Wdrożenie działań

Rozpoczęcie działań i stały monitoring efektów.

4
Modyfikacje

Modyfikacje strategii w oparciu o wyniki.

FAQ

Większość pytań często się powtarza. Poniżej odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

Audyt sytuacji to długi i pracochłonny proces. Porządnie zrobiony musi zostać również wykonany przy użyciu płatnych narzędzi. Zarówno czas pracowników jak i same narzędzia kosztują. W przeszłości niestety zdarzało się dużo sytuacji, w których zamawiany bezpłatny audyt był wykorzystywany np. przez konkurencję lub jako „podkładka” pod inne oferty. Od razu z zamiarem zamówienia wyłącznie audytu bez chęci rozpoczęcia współpracy. Obecne rozwiązanie wydaje się być najkorzystniejsze dla wszystkich, którym audyt jest rzeczywiście potrzebny i stanowi wstęp do rozpoczęcia działań. Jeśli audyt doprowadzi do podpisania umowy na stałą współpracę, koszty audytu są odliczane od kwoty pierwszej faktury.
W uproszczeniu jest to skupienie się nie tylko na frazach głównych, ale również na frazach z dodatkowymi słowami jak np. frazy lokalizacyjne, czy branżowe.
Umowa podpisywana jest na czas nieokreślony, nie krótszy jednak niż 3 miesiące z możliwością rezygnacji z jednomiesięcznym wypowiedzeniem.
Tak, oczywiście. Co miesiąc przygotowujemy szczegółowy raport z naszych działań.

Cennik pozycjonowania i optymalizacji

Cennik pozycjonowania i optymalizacji

Najpierw audyt

Pierwszym krokiem do rozpoczęcia skutecznych działań jest wykonanie pełnego audytu serwisu oraz jego otoczenia. Z uwagi, iż solidnie przeprowadozny audyt wymaga bardzo duzego wkładu pracy, od kilku lat nie oferujemy już bezpłatnych audytów. W zamian, jeśli w efekcie zamówionego audytu dojdzie do podpisania umowy na stałe pozycjonowanie serwisu (w ciągu 6 miesięcy), koszt audytu odliczany jest od pierwszej faktury za stałe pozycjonowanie. Dzięki temu audyt będzie de facto bezpłatny.

Audyt

od 1999 PLN

jednorazowo
  • audyt strony
  • audyt otoczenia

Wszystkie ceny są cenami netto w walucie PLN.

Indywidualna wycena

Działaj, nie odkładaj na później: startujmy